Friday, January 30, 2015


رجوی دوباره جنون گاوی گرفت
 به مناسبت اطلاعیه اخیر فرقه ضاله رجوی مبنی بر انتشار اسناد پرداخت پول به اعضای شورا
مروری بر یک سری حقایق و نگفته ها به شیوه و به قلم رجوی

انجمن جوانان پارسیان –2015-01-30
وقاحت پروریی و دریدگی و خلق و خوی آدم فروشی رجوی حد و مرز را گذرانده است این مردک دلقک حتی به نامی که برای خود (رهبری عقیدتی) برگزیده رحم نمی کند و  اعمالش از هر آدم کینه ای و بی پرنسیب سخیف تر می باشد .او که  در نزدیکی سقط شدن است و بخاطر دوازده سال خزیدن درغار و سوراخ موش آنچنان بی ظرفیت و ضعیف نفس شده که مبارزه و انقلاب و صلح و همه چیز را از یاد برده تنها کاری که برایش مانده جنگ با یک سری انسان های یک لا قبای بیچاره ای هست که در مقاطعی از سر بدشانسی و بخت برگشتگی گرفتار فرقه  نحس او شدند و   این جانی وحشی بلایی بر سر آنان آورده که حتی پس از رهایی و فرار و جداشدن،  از آنها و  حتی  از اعضای  ویترینی شورای باسمه ای اش هم نمی گذرد.
باید گفت براستی که  این آقای وطن فروش منتهای سخافت  و دنائت  و پفیوزی را  ... رد کرده است...
در عین حال که بسیار از انتشاربرخی حقایق در این اطلاعیه مشعوف  شدیم . ولی قبل از هر چیز به  لحاظ انسانی نیز متاثر شدیم
 و اما نکات جالب اطلاعیه
1.     یک  قلم  دادن یک میلیون و دویست هزار دلار به  دو عضو شورا
2.     ادعای دادن  صد ها هزار دلار به آقای اسماعیل یغمایی. (یعنی به فردی که رسما عضو سازمان بوده البته باید گفت اگر از شما حقوق نمی گرفت باید از کی می گرفت وبا حساب ایشان کمتر از صدهزاردلاردر یک دهه آنهم بدلیل اینکه ایشان قبلا عضو سازمان بود و به اندازه سایر اعضای غیر مجاهد شورا نیاز نبوده مبلغ زیادتری برای نگهداشتن او بپردازند)
3.     برگرداندن یک قلم پول های خانم مکنیزی (ماهی 5000 یورو در طی دهسال) برابر با 600 هزار یورو می باشد.
4.     قبول مسئولیت انجمن ایران ید. (بخوانید انجمن پول شویی که به اسم کودکان جنگ از مردم اخاذی کردن و پول ها را خرج لباس های شاهزاده مریم و ساختمان ها و کاخ های شیک رجوی نمودن)
5.     پرداخت های حقوق های ماهانه هزاران یورو  و دلار به اعضای شورا  و گرفتن دست خط و امضا از آنان...برای روز محشر جدا شدن
اعضای علنی و غیر مجاهد  شورا تقریبا عبارتند از آقایان 1.منوچهرهزارخانی _2. پرویز خزایی – 3. ابراهیم مازندرانی –4. محمد شمس – 5.مهدی سامع  - 6.زینت میر هاشمی – 7. مسلم اسکندرفیلابی  – 8. همت آبادی– 9.محمدرضا اولیا – 10.سوسن عضدانلو –11.محسن عضدانلو- 12.منصور قدرخواه -  13.امیرآرام – 14.رحمان کریمی – 15.آندرانیک آساطوریان- 16.محمد قربانی – 17.عبدالعلی معصومی 18.سیمین منافی-  19.منوچهر ارسطو پور -20.عزیز پاک نژاد – 21.یزدان حاج حمزه  - 22.محمد مهدی ناهید – 23.منشور وارسته- 24.محمد حسین تسوجی- 25.حسین جهان‌سوز- 26.صوفی سعیدی – 27.بهزاد معزی-  28.اصغر ادیبی- 29.احمد رجوی-30. صالح رجوی- 31.هوشنگ رجوی – 32.حسین فرشید- 33.بهرام مودت – 34.حسین سعیدیان-  35.محمد علی شیخی-  36.فلور صدودی – 37.حمیدرضا طاهرزاده – 38.اسد طاهری- 39.سهیلا علیقلی 40.منصور لوایی-  41.حسین اسکندریان – 42.نصرالله اسماعیل زاده -  43.شهره امامی  و...
حال اگر در نظر بگیرید همین چهل وسه  نفر در طی بیست سال گذشته هر کدام 600هزار دلار گرفته باشند.  43 ضربدر 600هزار دلار رقمی برابر با 25800000 دلار(حدود 26میلیون دلار) تنها دست مزد چهل سه نفر از اعضای شورا می شود.
حال رقم دستمزد اعضای مستعفی و فوت و جدا شده هم اضافه کنید.
الهه – عارف – مرتضی – متین دفتری و بانو – باستان سیر- شکری-–  قصیم و روحانی –  گیلانی هشترودی و فوت شدگان :عالیوندی عمادرام-  منوچهر سخایی مرضیه..... حدود بیست نفر  ضربدر 600 هزار دلار برابر با 12 میلیون دلار
 یعنی فقط با آمار و ارقام پذیرفته شده از طرف خود فرقه تا همین جا رقمی برابر با حدود 38 میلیون دلار فقط صرف حقوق و هزینه حدود 50 تا 60 عضو شورا شده است.
راستی آقای رجوی نابکار از کیسه کدام خلق و از خون و رنج کدام شهیدان این حاتم بخشی ها را نموده ای. و 38 میلیون دلار (از کمک های مادران و خواهران و خانواده های شهیدان مقاومت !!!!!!!!!که به گفته خود با سختی و رنج فراوان جمع آوری نموده و برای سازمان می فرستادند را هزینه  زندگی و سفر و تفریح و گشت و گذار 50/ 60 نفر نموده ای؟)
ای خائن وخیانت کار به کدام حق و با چه مجوزی اینگونه پرداخت های میلیون دلاری  نموده ای و باز هم برای خرکردن ما می گفتی  هزینه های ما ازقلک بچه های هواداران و خانواده های شهیدانمان تامین می شود.

6.     جالب اینجاست که در کنار این اسناد خیلی از وقت ها سندهایی مبنی بر دادن 500 تا 2000 دلار مبلغی که پس از سی سال به یک عضو جدا شده می  دادند را نیز با پررویی درج می کردند. راستی در کنارانتشار اسناد پرداخت میلیون دلاری به این اقایان نازپروده شرم نمی کنید که اسناد پرداخت 500 دلاری را هم چاپ نموده و با دریدگی تمام  مدعی هم هستید.
نه قلمی و نه قدمی  نمی تواند جنایت ها  و خیانت های روز افزون تو مجرم و جانی و زائده خلق قهرمان ایران را توصیف کند.

 حال شما در کنار آن اطلاعیه که با قلم و شهادت سازمان مجاهدین منتشر می شود که فقط یک قلم یک میلیون و دویست هزار دلار(1200000)به دونفر پرداخت کرده و... تا اینجا متوجه شدیم حدود 40000000 میلیون دلار به اعضای شورا پرداخت شده است.
در مقابل این عمل ضدانسانی و سراسر دوز و کلک و خائنانه را بنگرید. حدودا زیر 3000 نفر از اعضای کهنسال و بیمار در کمپ لیبرتی بصورت کاملا غیر قانونی باقی مانده و نگه داشته شدند . که با مبلغی یک دهم این پول ها هم می شد آنها را تا کنون از آنجا خارج کرد.
ولی ببیند چگونه مزورانه همان اعضایی که خود در کنارساحل و در زیر آفتاب اروپا زندگی می کنند قلم می زنند و اصرار برماندن این نفرات درعراق می کنند

بخشی از چرندیات  مهرداد هرسینی در سایت همبستگی ...« به‌راستی سؤال اینجاست که چرا طرف‌های ذی‌ربط در این امر مهم و انسانی تاکنون از مسئولیت‌های خود برای حفاظت و امنیت جان پناهندگان ایرانی در کمپ لیبرتی سرباز زده‌اند؟ به‌راستی در این وانفسای ”مذاکره و معامله“، دیگر چه بلایی باید برسر فرزندان و خواهران و برادرانمان در عراق بیاید تا قدری دنیای ”بی‌مروت“ ز خواب خرگوشی بیدار شده و نسبت به وظایف صرفاً انسان دوستانه خود اقدام لازم به عمل آورد؟ چه تعداد دیگری از ساکنان باید شهید، اسیر و زجرکش شوند تا این کمپ به‌عنوآن‌یک ”کمپ پناهندگی“ تحت نظر کمیساریای عالی پناهندگی ملل متحد قرار گیرد؟»
  لعنت خدا برشما انسان نما ها که اینگونه برای ماندن و زجرکش شدن آن بخت برگشتگان در لیبرتی یقه می درانید.و چهره مهربانتر از دایه به خود می گیرید.و باچندهزار دلار می خواهید خط رجوی بیمار برای ماندن افراد در لیبرتی را با مظلوم نمایی پیش ببرید درحالیکه بخوبی میدانید بحث تبدیل کمپ لیبرتی به یک کمپ پناهندگی از اساس انحرافی و جز بازی رجوی برای به کشتن دادن تمامی این افراد در لیبرتی نیست. تا بازهم شما دلارهای بیشتری به جیب بزنید.
                                      

No comments:

Post a Comment